Opinie

Mieszkanie w Gdańsku przy ul. Anny Jagiellonki 15


Mieszkanie w Gdańsku przy ul. Lawendowe Wzgórza 10


 

 

Super. Bardzo dobre biuro. Fajny kontakt. Negocjacje dla dwóch stron korzystne. Polecam. Sprzedaż mieszkania na Starówce

SPRZEDAJĄCY: Ewelina z Gdańska, ul. Szeroka


„Would highly recommend. During the purchase procedure, Ms. Karolina helped me with everything and was very professional. With me being a foreigner, and not knowing the Polish language very well, she also took the time to help me a lot after with administration office, tax office and electrical company, which I very much appreciated. Amazing service. Thank you again, Karolina :)”

KUPUJĄCA: Sara z Szwecji


„Dużo klientów przychodziło oglądać mieszkanie, więc widać zaangażowanie. Bardzo szybko po wystawieniu mieszkania znaleźli się kupcy. Pan Piotr był bardzo pomocny w całej procedurze, pomógł również w negocjowaniu ceny. Moja siostra także korzystała z usług Pana Piotra i to ona poleciła mi jego usługi. Zdecydowanie polecam każdemu kto chciałby sprzedać swoją nieruchomość.”

SPRZEDAJĄCY: Piotr z Gdańska, dzielnica Karczemki Kiełpińskie


„Rzetelne i profesjonalne podejście Pana Piotra spowodowały, że w dalszym ciągu z Nim współpracuję! Usługi na najwyższym poziomie. Agent Nieruchomości godny polecenia!”

SPRZEDAJĄCY: Anna z Rumi


„Pragnę tą drogą podziękować P. Piotrowi za profesjonalną obsługę w trakcie transakcji- sprzedaży mieszkania. Jestem bardzo zadowolona z rzetelnego prowadzenia sprawy. Solidne wyjaśnienia i pomoc w załatwieniu różnorodnych spraw. Od samego początku wiedziałam, że powierzyłam sprzedaż mieszkania w dobre ręce. Z poważaniem i serdecznym podziękowaniem.”

SPRZEDAJĄCY: Małgorzata  z Wrzeszcz


„Oby więcej takich doradców jak Pan Piotr. Zawsze mogłam liczyć na jego dobrą radę i pozytywną postawę. Agent potrafił wszystko tak zorganizować abym nie odczuła żadnej presji i problemów”

SPRZEDAJĄCY: Zofia z Gdyni


„Bardzo szybka i owocna współpraca. Moim mieszkaniem i jego sprzedażą zajmował się jeden z bardziej doświadczonych agentów Pan Piotr. Jestem bardzo miło zaskoczony efektem Państwa pracy”

SPRZEDAJĄCY: Wojciech z Wejherowa


W ciągu zaledwie miesiąca doszło do transakcji. Nie ukrywam, że jestempozytywnie zaskoczony takim tempem pracy. Bez żadnych problemów udało się znaleźć kupców. Agent, Pan Piotr, który się mną opiekował podszedł bardzo profesjonalnie do naszych działań. Gorąco polecam.

SPRZEDAJĄCY: Stanisław z Gdańska, dzielnica Zaspa


Procedura zakupu przebiegła bez zastrzeżeń, wszystko było tak jak być powinno, współpracę z agentem – Panem Piotrem oceniam bardzo dobrze.

KUPUJĄCY: Paweł z Gdańska


To co proponował mi agent było podstawą do oglądania każdej nieruchomości. Był cierpliwy bo ja jestem dość wymagająca i marudna. Pozdrowienia dla Pana Piotra 🙂

KUPUJĄCY: Katarzyna z Gdańska

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Jeżeli chciałbyś przekazać nam jakieś uwagi lub pozostawić swoja opinie prosimy o skorzystanie z poniższego formularza. 

Wyślij znajomemu