Połchówko

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
99 000 PLN
Cena za m2
32,88 PLN
Powierzchnia działki
3 011 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
40
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
1/6192/OGS

Opis nieruchomości

Kup Bezpiecznie i Bez Prowizji!

LOKALIZACJA: Połchówko (kaszb. Pôłchówkò, niem. Polchowken, dawniej Polchau, Polchowo)[1] – osada kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie puckim, w gminie Krokowa na północnym obrzeżu kompleksu leśnego Puszczy Darżlubskiej i w obszarze źródłowym Czarnej Wody. Na południe od miejscowości znajdują się głazy narzutowe "Boża Stopka", "Biały Kamień" i "Diabelski Kamień".

PRZEDMIOT OFERTY: Działka BUDOWLANA w kształcie prostokąta z dobrym usytuowaniem względem stron świata o powierzchni 3011 m2. Działka z aktualnymi warunkami zabudowy pod Dom Jednorodzinny typu Bungalow.

MEDIA: Prąd , woda w działce obok. Odprowadzanie ścieków typ "szambo"
DOJAZD: Droga asfaltowa w ostatnim odcinku ( ok 600 m ) droga gruntowa.

Mapa

Kontakt

Piotr Ratajczak

Piotr Ratajczak

CEO & Ekspert ds. Sprzedaży Nieruchomości

Telefon:
731226331
Email:
piotr@ratajczaknieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Ratajczak Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Ratajczak Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk (80-216) przy Sobieskiego 32. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).