Rytel

ul. Chłopowska

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
59 000 PLN
Cena za m2
70,91 PLN
Powierzchnia działki
973 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
28
Długość działki (mb.)
36
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Numer oferty
50/6192/OGS

Opis nieruchomości

Działka nr 2

LOKALIZACJA: Działka znajduje się w centrum Rytla w Borach Tucholskich między miastami takimi jak, Chojnice i Czersk. Odległość do tych miast to około 15 km. Przez Rytel biegnie główna ulica nr 22. Przez miejscowość płynie równolegle Wielki Kanał Brdy oraz rzeka Brda. Działki leżą przy jednej z głownych ulic Rytla, przy ul. Chłopowskiej. Dookoła niezbędna infrastruktura handlowa, szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy, ośrodek zdrowia, dom kultury i kościół. Rytel jest piękną wsią turystyczną i jest to idealne rozwiązania dla rodziny szukającej ciszy i spokoju.

DZIAŁKA: Działka budowlana o powierzchni 973 m2 o wymiarach około 28 x 36 x 24 x 36 m. Działka w kształcie trapezu. Możliwość kupna dwóch działek pod jedną zabudowę. Działka nr 1 w innym ogłoszeniu!

Zapraszamy do kontaktu !

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Apteka, Gimnazjum, Sklep, Las, Rzeka, Plac zabaw, Hala sportowa, Szkoła, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Widok na: Inne budynki

Kontakt

Krystian Kulesza

Krystian Kulesza

Doradca Klienta

Telefon:
730660545
Email:
k.kulesza@ratajczaknieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Ratajczak Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Ratajczak Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk (80-216) przy Sobieskiego 32. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).