Gościcino

ul. Nadrzeczna

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
189 000 PLN
Cena za m2
236,25 PLN
Powierzchnia działki
800 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Dostępne od
2019-02-07
Numer oferty
62/6192/OGS

Opis nieruchomości

Szukasz okazji? Co powiesz na klasyczny dom w dobrym stanie dla dużej rodziny. Ciekawe rozwiązanie architektoniczne daje spore możliwości adaptacji pomieszczeń. To może być coś dla Ciebie!

DOM
Dom w stanie surowym, zamkniętym , zadaszony, o pow. użytkowej 250m², działka o pow. 800 m², częściowo ogrodzona ,w kształcie prostokąta, nie ogrodzona. położona w bardzo cichym i spokojnym miejscu.

DZIAŁKA
Dwie działki o łącznej powierzchni 800 m2, płaska, zadbana .
Wymiary działek: pierwsza działka 21,02x22,94 x26,17x20,06 ,druga działka 11,09x20,06x12x20,64
Sąsiedztwo spokojne, tak jak cała okolica. Duża zaletą jest bliskość lasu (iglasty). Dobra komunikacja – najbliższy przystanek autobusowy to 5 min. drogi. Wygodny dojazd do działki drogą utwardzoną.

LOKALIZACJA

Gościcino, położone niecałe 6 km od Wejherowa – to niewiele! W mieście znajduje się szkoła, przedszkole, siłownia, klub fitness, szkoła tańca, apteka, ośrodek zdrowia, biblioteka, kościół. W bliskiej odległości także nowy kompleks sportowo-rekreacyjny, boisko, lodowisko, quady, paintball, jezioro a dla miłośników wędkowania stawy rybne. Idealne miejsce dla amatorów spacerów, nordic walking – liczne trasy i ścieżki zdrowia.

Zadzwoń! Zwłaszcza jeżeli masz jakieś wątpliwości czy pytania! Oglądanie domu możliwe po wcześniejszym umówieniu się. Dom na sprzedaż Gościcino

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Sylwia Pach

Sylwia Pach

Doradca Klienta

Telefon:
730660543
Email:
sylwia@ratajczaknieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Ratajczak Nieruchomości sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Ratajczak Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsk (80-216) przy Sobieskiego 32. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).